Augantys bitkoinai. Nuorodos kopijavimas

augantys bitkoinai

FAQ DUK — dažnai užduodami klausimai Kodėl jokie bitkoinai niekad netaps realia valiuta Bitkoinų mylėtojai nuolat skelbia apie tai, kaip auga ir auga bitkoinų pardavimo kainos. Taip, lyg tai būtų kažkoks stebuklas, įrodymas jog tie bitkoinai vis labiau pripažįstami ir kad jie visur išplis. Deja, tai išties rodo visiškai priešingą dalyką — ekonomikoje jis žinomas kaip defliacija ir iš to kylanti stagfliacija.

O pastaroji visada reiškia ekonominį kolapsą. Bitcoin kaina auga — todėl jis ir traukia. Ir kartu tame kainos augime yra priežastis, dėl kurios bet kokia Bitcoin paremta augantys bitkoinai yra pasmerkta kolapsui. Doleris patiria nedidelę infliaciją, o todėl juo paremta ekonomika klesti. Kadaise kilusi Didžioji depresija yra bene geriausiai žinomas defliacijos ir stagfliacijos problemų pavyzdys. Pakanka jį žinoti ir viskas — bitcoin ateitis yra aiški.

augantys bitkoinai

Šitas straipsnis, beje, skirtas tiems, kas jau kažkiek žino apie ekonomikos procesus — todėl jame nėra didelių paaiškinimų, o jis pats — panašesnis į pastabas.

Neskaitykit, jei tame nesigaudote. Didžiosios depresijos monetarinės pamokos Po I Pasaulinio karo, JAV ekonomikai augant, dolerio vertė kilo, biržų įtaka irgi augo, tad metais pavirto į tokį ganėtinai ryškų burbulą, kur prekyboje buvo remiamasi ne tiek esamais produktais, kiek visokiomis ekspektacijomis.

Labiausiai perspektyvi kripto valiuta Neišnaudota galimybė, kurią užgožia kriptovaliuta - Verslo žinios Kriptovaliutų kasimas Lietuvoje prasidėjo dar m. Galima pasakyti, kad šiandien kriptovaliutų kasimas jau tapo pakankamai populiariu pinigų internete uždirbimo būdu. Investicijos į kriptovaliutas ir jų kasimą gali atnešti didelę grąžą, tačiau prieš tai būtina investuoti į tinkamą ir kriptovaliutų ateities brokeriai pritaikytą įrangą. Pradžioje kasti kriptovaliutas galima buvo naudojantis ir paprastais kompiuteriais, kokie buvo namuose.

Atkreipkite dėmesį — ekspektacijomis apie verčių augimą, o ne realiomis vertėmis: tai labai būdinga biržų žaidimams. Kai įvyko pirmas didelis biržų krachas Black Tuesdayvisiems staiga prireikė pinigų — tam, kad galima būtų korporacinis pasirinkimas saugiai. Nes augančios akcijos gali ir kristi. O pinigai — visgi stabilus reikalas. Kodėl įvyko biržos kritimas? Ogi todėl ir įvyko, kad pagrindinė į popierius įdėta pinigų masė buvo įdėta į ekspektacijas, o ne į realų produktą.

augantys bitkoinai

Ekspektacijos pasikeičia, atsiranda baimės — visi stengiasi atsikratyti akcijomis, keisdami jas į pinigus. Pats biržos krachas tapo katastrofa daugeliui augantys bitkoinai — dingsta finansavimas, dingsta galimybės augti.

Tai reiškia blogas pasekmes.

Augančių bitkoinų

Pinigų taupymą, sulėtintas investicijas ir bandymą išgyventi. Tai jau sukelia kitas pasekmes: visi ima taupyti, netgi tie, kas biržose neprarado nieko nei tiesiogiai, nei netiesiogiai.

Vėliau iš aukso arba sidabro pradėtos kalti monetos, galiausiai, įsigalėjo banknotai, kuriuos naudojame šiandien. Tačiau šiuolaikiniame technologijų pasaulyje dažnai tenka išgirsti ir apie vadinamąsias kriptovaliutas, iš kurių žymiausia — vadinamieji bitkoinai. Kas tai, kodėl tapo populiaru ir ar nepavojinga? Paslaptingasis kūrėjas Kriptovaliutos, arba virtualios valiutos, sparčiai populiarėja pasaulyje. Šiandien galime suskaičiuoti apie 2,4 tūkst.

Nes visiems ateina blogos dienos, kai kažką parduoti yra sunku. Paraleliai į tai įsiterpia ir kitas procesas: niekas nenori skolinti pinigų, nes bijo, kad skolininkas gali subankrutuoti ir niekada tų pinigų neatiduoti.

PASLAPTINGOSIOS KRIPTOVALIUTOS. KAS TAI?

Ypač to bijo bankai. Rezultatas — verslas praranda galimybes skolintis. Ir tie, kas žaidžia biržose — irgi praranda galimybę skolintis. Ir tokiu būdu verslas vėlgi praranda per biržas gaunamas investicijas.

Galutinis proceso rezultatas — labai paprastas: pinigų vertė auga velniškai sparčiai, o kartu laisvų pinigų, esančių apyvartoje, mažėja.

augantys bitkoinai

To paties proceso pasekmė — antrinė kritimų banga: žmonės neperka prekių, dėl to daugelis įmonių neišsilaiko ir bankrutuoja.

Bedarbystė auga — darbo jėgos kainos krenta. Atlyginimai krenta.

augantys bitkoinai

Žmonės dėl to dar mažiau gali pirkti ir dar labiau taupo. Įmonės, bandančios išsilaikyti, ima žaisti vien kainų karą.

Labiausiai auganti kriptovaliuta. Perspektyviausios kriptovaliutos 2020

Už pagerintą kokybę jau niekas nemoka — moka tik už tai, kad būtų pigiau. Maržos krenta, investicijoms nėra iš kur ateiti, atlyginimai dar labiau taupomi, augantys bitkoinai ima dar labiau slinkti link bankrotų. Pagrindinis procesas gaunasi toks: jei šiandien už dolerį gali nusipirkti maišą bulvių, o ryt galėsi nusipirkti du maišus bulvių, tai geriau parduoti bulves, o dolerius pataupyti.

Nes dolerio vertė auga, o visų kitų prekių — krenta.

Augančių bitkoinų - Bitkoino fenomenas

Taigi, visi, kas tik turi pinigų, ima galvoti apie tai, kad ne šiaip jau rizikinga pinigus dėti į ką nors, kas tik vertę praranda. Visi ima galvoti apie tai, kad tiesiog reikia šaldyti pinigus. Iki tiek šaldyti, kad pinigų pritrūksta išvis viskam. Tai jau yra atvira stagfliacija: ekonomika ima byrėti tiesiog dėl pinigų trūkumo. Grynai stagfliacinis procesas yra toks: gal tu esi skolingas Petrui dolerį, o Petras skolingas dolerį Antanui, o Antanas skolingas dolerį tau, ir gal galėtumėte savo skolas pasidengti ir susinulinti, bet nei vienas neturite dolerio.

Ir norint susinulinti skolas, reikia, augantys bitkoinai nors vienas iš jūsų galėtų pasiskolinti dolerį iš Jurgio, bet jis to dolerio jums nepaskolins.

Taigi, tu keli bylą Augantys bitkoinai, Petras kelia bylą Antanui, Antanas kelia bylą tau, ir visi tada bankrutuojate, nors išties esate nulyje, t.

Bitkoinas: kaip nepertraukiama grandinė saugo virtualią valiutą ir kodėl jos neįmanoma nulaužti   3 m. Ši technologija pamažu gali paversti bankus ir institucijas nereikalingomis. JAV dolerių iš močiutės, kuri paragino jį taupyti pinigus studijoms, tačiau berniukas buvo pavargęs nuo mokyklos ir turėjo kitokių planų.

Visi bankrutuojate, jūsų turtas išparceliuojamas pigiai, o Jurgis pamato, kad gerai, jog neskolino bankrotams — būtų praradęs pinigus. O čia — dar tų pinigų vertė išaugo, parceliuojamas turtas — štai koks pigus.

Gal verta pradėti investuoti į bitkoinus?

Va taip ekonomikai ateina šakės. Rinka kolapsuoja, ima vegetuoti, niekas pinigų neturi ir visiems blogai. Didžioji Depresija iš JAV išplito ir po likusį pasaulį.

Itin daug pinigų buvo išleista karo metu — jie buvo tiesiog pumpuojami į rinką — ir rezultate po II Pasaulinio karo visa ekonomika tiesiog suklestėjo.

Pamoka čia labai paprasta: pinigų deficitas reiškia, kad ekonomikai bus šakės. Sprendimas, kuris ilgainiui įsitvirtino, irgi buvo labai paprastas: palaikyti nuolatinę nedidelę infliaciją.

Kai infliacija yra pakankama, kad neapsimokėtų pinigų laikyti užšaldytų, pinigai kišami į ekonomiką. Ir tada auga ekonomika.

Įspėja susigundžiusius karšta turto klase: burbulas gali sprogti dar šią vasarą

Bitcoin ir kitos kolapsuojančios pseudovaliutos Čia nieko nereikia netgi galvoti: Bitcoin kaina auga ir auga. Bitcoin kiekis yra ribotas.

augantys bitkoinai

Tai reiškia, kad jei tik Bitcoin užimama rinka auga, Bitcoiin kaina irgi auga. Ir tai reiškia nuolatinį valiutos deficitą. Ir kuo viskas auga labiau, tuo deficitas didesnis. Kam jums kažkuo prekiauti toje Bitcoin rinkoje, jei uždarbis iš Bitcoin kainos gali augti greičiau už toje rinkoje gaunamą pelną? Kam prekiauti, jei iš defliacijos galima uždirbti daugiau? Toje rinkoje jau dabar yra stagfliacijos požymiai, kuriuos kompensuoja tik tai, kad visokie bitkoinai, šūdkoinai ir kiti panašūs dalykai augina savo kainą.

Bitkoinai: laikas žiūrėti labai rimtai

Visa Bitcoin valdoma rinka, vertinant ją pagal santykį tarp Bitcoin išorinės vertės ir toje Bitcoin rinkoje esančių prekių — tai N metų auginamas kolapsas, kuris kompensuojamas tik per Bitcoin kainos augimą. Jūs augantys bitkoinai, ką tai reiškia, išvertus į paprastą žmonių kalbą? Tai reiškia tą patį burbulą, kai pinigai kišami į neaiškias augimo ekspektacijas. Bitcoin prekių rinka nėra pajėgi augti, nes vyksta defliacija ir stagnacija. Todėl ekonomika, kurios valiuta yra Bitcoin, yra pasmerkta žlugimui.

O burbulai visada baigiasi tuo pačiu.

  1. Kuo gali virsti sąskaitoje turimi 25 JAV doleriai, tikriausiai nelabai numanė ir amerikiečių programuotojas Laszlo Hanyeczas, kai m.
  2. Įspėja susigundžiusius karšta turto klase: burbulas gali sprogti dar šią vasarą - DELFI Verslas
  3. Paslaptingosios kriptovaliutos. Kas tai? | degutiene.lt
  4. Bitkoinai: laikas žiūrėti labai rimtai - Verslo žinios
  5. Įspėja susigundžiusius karšta turto klase: burbulas gali sprogti dar šią vasarą Astronominiu greičiu auganti Lietuvos rinka priviliojo naują žaidėją Augančių bitkoinų Komentarų: 0 m.

Vieni — anksčiau, augantys bitkoinai — vėliau. Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius.

Taip pat žiūrėkite