Brangiausias bitkoinas.

Taip sako Lietuvos banko atstovė Jekaterina Govina. Anot LRT. Kompanijos įkūrėjas Markas Zuckerbergas birželio mėnesį pranešė, kad valiuta bus prieinama nuo metų.
Ją ketinama susieti su stabiliomis valiutomis — doleriais ar eurais.
Didžiausio žiniasklaidos ir valstybių dėmesio sulaukė šios valiutos reguliavimo klausimas bei integravimas į rinką. Jeigu kalbėtumėm apie elektroninius pinigus ir kaupimo funkciją, situacija gana miglota.
Bitcoin kaip jis veikia? Kriptovaliuta kas tai? - Ar verta investuoti į kriptovaliutas?
Klientų bazė ir yra reikalinga, norint sukurti infrastruktūrą, o klientai automatiškai tampa tos infrastruktūros dalimi. Govina teigia, kad labiausiai susidomėti turėtų elektroninės komercijos atstovai.
- Prekybos kursai
- Užsidirbti pinigų internete neinvestuojant pinigų robotu
- Kas yra kelių dvejetainiai variantai
Vis dėlto ekspertė pastebi, kad pačiai bendrovei iki to dar reikia padirbėti. Siūlo pagalvoti apie grėsmes J. Govina pastebi, kad nerimo virtualios valiutos kelia daugeliui valstybių.
Taip pat, įsitikinusi pašnekovė, būtina pamatuoti, kokį poveikį tai gali kur užsidirbti grynųjų valstybės ekonomikai ir nacionaliniam saugumui. Žmonės puls išpirkinėti valiutą.
Norkūno teigimu, technologiniam sektoriui priartėti prie finansų sektoriaus leidžia blokų grandinės principas. Anot jo, tai viena iš pagrindinių inovacijų, leidžiančių naudojant technologijas senas funkcijas atlikti kitaip. Šis principas prieš aštuonerius metus buvo panaudotas sukuriant tokią virtualią valiutą, kaip bitkoinas.
Anot J. Govinos, dabar bitkoinas jau laikomas aukso standartu ir netgi investavimo instrumentu.
Vertinant iš centrinio banko brangiausias bitkoinas, bitkoinas neturi didelės prasmės ir vertės.