Pasirinkimo nuostatai

pasirinkimo nuostatai

Privatumo apsaugos nuostatai m. Pradėkime nuo pradžių — mums rūpi jūsų privatumas. Ko gero, taip rašoma daugelyje nuostatų, tačiau mums šis klausimas išties labai svarbus. Naudodamiesi Booking. Vadinasi, esame įsipareigoję saugoti ir ginti bet kokius jūsų mums patikėtus asmens duomenis.

APIE TEISMĄ

Veikiame savo klientų labui ir atvirai nurodome, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis. Šiame dokumente aiškiai ir atvirai aprašyta, kaip naudojame ir apdorojame pasirinkimo nuostatai asmens duomenis.

Čia taip pat rasite informacijos apie jūsų teises, susijusias su asmens duomenimis pvz. Prašom taip pat perskaityti mūsų Slapukų nuostatuskuriuose nurodoma, kaip Booking. Jei jau esate naudojęsi mūsų paslaugomis, žinote, kad Booking. Norime pabrėžti, kad visa informacija, kurią netrukus perskaitysite, taikoma ne vienai ar dviems, o visoms šioms platformoms. Tiesą sakant, šie privatumo nuostatai taikomi bet kokiai klientų informacijai, gaunamai per mūsų platformas ar kitas su platformomis susietas priemones pvz.

pasirinkimo nuostatai

Jei esate mūsų verslo partneris, būtinai peržiūrėkite Verslo partneriams skirtus Privatumo nuostatus ir sužinosite, kaip asmens duomenys tvarkomi verslo santykių kontekste.

Kartais mes galime peržiūrėti ir atnaujinti Privatumo nuostatus, todėl rekomenduojame reguliariai apsilankyti šiame puslapyje ir sekti visą naujausią informaciją.

Jeigu pakeisime Privatumo nuostatus ir pakeitimai turės jums įtakos pvz. Liūdna, tačiau būtina pastaba: jei nesutinkate su šiais Privatumo nuostatais, turėtumėte nebesinaudoti mūsų paslaugomis. O jeigu su Privatumo nuostatais sutinkate, esate pasirengę užsakyti kitą Kelionę naudodamiesi mūsų paslaugomis. Kokio tipo asmens duomenis renka Booking. Negalime padėti jums užsisakyti idealios Kelionės be tam tikros informacijos, todėl naudodamiesi mūsų paslaugomis turite pateikti tam tikrus mūsų prašomus duomenis.

Tai gana įprasta informacija — jūsų vardas ir pavardė, pasirinkimo nuostatai kontaktinė informacija, drauge keliaujančių asmenų vardai ir pavardės bei mokėjimo informacija. Gali būti, pasirinkimo nuostatai nuspręsite pateikti ir tam tikros su būsima Kelione susijusios papildomos informacijos pvz. Be to, mes taip pat renkame kompiuterio, telefono, planšetės ar kito įrenginio, kurį naudojate prieigai prie mūsų paslaugų, informaciją.

Tai — IP adresas, jūsų naudojama naršyklė ir kalbos nustatymai. Taip pat būna atvejų, kai informaciją apie jus gauname iš kitų arba surenkame ją automatiškai.

pasirinkimo nuostatai

Tai tik bendra apžvalga. Kokią informaciją renkame išsamiai aprašome toliau. Daugiau informacijos apie renkamus asmens duomenis Kodėl Booking. Pagrindinė priežastis, dėl kurios prašome pateikti asmens duomenis — norime padėti administruoti jūsų internetu atliktus Kelionių užsakymus ir užtikrinti, kad jums būtų suteiktos kuo geresnės paslaugos.

Asmens duomenis taip pat naudojame tam, kad pasirinkimo nuostatai jums pranešti apie naujausius mūsų pasiūlymus, specialias nuolaidas bei kitus produktus ar paslaugas, kurios, mūsų manymu, gali jus sudominti. Yra ir kitų priežasčių. Skaitykite toliau ir susipažinsite su jomis išsamiau.

Daugiau informacijos, kodėl Booking. Su Booking.

pasirinkimo nuostatai

Pirminis duomenų perdavimo tikslas yra suteikti reikalingus duomenis Kelionių paslaugų teikėjui, kad būtų galima įvykdyti jūsų Kelionės užsakymą. Kad galėtume teikti jums Booking. Pavyzdžiui, finansų institucijas, reklamos įmones, Booking. Kai kurias atvejais, jei to reikalauja įstatymai, galime pasidalyti jūsų duomenimis su valstybinėmis ar kitomis teisės institucijomis.

Toliau dar išsamiau aprašėme, kaip jūsų pateikiama informacija naudojama arba perduodama trečiosioms šalims.

Reglamentas ir nuostatai

Skaitykite daugiau ir sužinokite, kaip taikoma ir kaip ribojama mūsų jungtinė atsakomybė. Daugiau informacijos apie duomenis ir antžeminio transporto paslaugas Kaip Booking. Jei jums įdomu, kaip Booking. Skaityti apie komunikacijos tvarkymą Kaip Booking. Siūlome nemokamas programėles, per kurias taip pat renkame ir tvarkome asmens duomenis.

  • Automatiškai laikytis dvejetainių parinkčių
  • Privatumo nuostatai Galioja nuo m.
  • Kur uždirbti didelius pinigus internete

Čia pasirinkimo nuostatai toks pats principas, kaip ir svetainėje, bet jūs taip pat galite naudotis vietovės nustatymo paslaugomis, kurias rasite savo mobiliajame įrenginyje -iuose. Daugiau informacijos apie mobiliųjų įrenginių naudojimą Kaip Booking.

Socialinius tinklus savo paslaugoms teikti Booking.

pasirinkimo nuostatai

Gali būti renkami kai kurie jūsų asmens duomenys, o socialinių tinklų teikėjas gali gauti tam tikrą jūsų informaciją. Jei norite daugiau sužinoti, kaip ši informacija yra naudojama ir kaip ja apsikeičiama, skaitykite toliau. Kokias procedūras Booking. Mes taikome įvairias priemones, užkertančias kelią neteisėtam mūsų apdorojamų asmens duomenų gavimui ir naudojimui.

Daugiau informacijos apie apsaugos ir saugojimo priemones Kaip Booking.

degutiene.lt: Privatumo ir slapukų nuostatai.

Jeigu pasirinkimo nuostatai kitaip, Booking. Su vaikais susiję duomenys tvarkomi tik gavus tėvų ar teisėtų globėjų sutikimą arba kai informaciją pateikia patys tėvai arba teisėti globėjai. Daugiau informacijos apie jaunesnių nei 16 m. Turite teisę bet kuriuo metu susipažinti su mūsų saugomais duomenimis apie jus.

Galite pareikalauti peržiūrėti arba ištrinti jūsų pasirinkimo nuostatai duomenis pateikdami šią formą. Jei norite sužinoti daugiau apie savo teises kontroliuoti asmens duomenis, skaitykite toliau. Daugiau informacijos apie tai, kaip galite kontroliuoti savo asmens duomenis Kas atsako už asmens duomenų tvarkymą Booking. Į jos atsakomybę patenka svetainės ir programėlės, išskyrus tam tikras šiuose privatumo nuostatuose nurodytas robotų prekybos apžvalgos. Daugiau informacijos apie Booking.

V atsakomybę tvarkant asmens duomenis Konkrečių šalių nuostatai Gali būti, pasirinkimo nuostatai, priklausomai nuo jūsų šalyje taikomų teisės aktų, turėsime pateikti papildomos informacijos. Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite toliau. Daugiau informacijos apie konkrečių šalių nuostatus Kokio tipo asmens duomenis renka Booking.

Gali būti, kad, priklausomai nuo jūsų šalyje taikomų teisės aktų, turėsime pateikti papildomos informacijos.

Nuostatai | Palangos miesto savivaldybė

Asmens duomenys, kuriuos jūs mums suteikiate. Atliekant Kelionės užsakymą jūsų prašoma pateikti bent vardą, pavardę ir el. Priklausomai nuo Kelionės užsakymo, taip pat galime paprašyti jūsų namų adreso, telefono numerio, mokėjimo informacijos, gimimo datos, drauge keliaujančių svečių vardų ir pageidavimų Kelionei pvz. Jei jums prireiks kreiptis į Klientų aptarnavimo komandą, per mus bendrauti su Kelionių paslaugų teikėju ar kitais būdais susisiekti su mumis pvz.

Ši nuostata taikoma nepaisant to, ar su mumis susisiekiate norėdami palikti atsiliepimą, ar kreipdamiesi pagalbos dėl naudojimosi mūsų paslaugomis. Jūs taip pat galite būti pakviesti pateikti atsiliepimą ir taip pasidalyti su kitais savo Kelionės įspūdžiais. Kai Booking. Informaciją mums pasirinkimo nuostatai ir kitais atvejais. Pasirinkimo nuostatai, naršydami mobiliuoju įrenginiu galite nuspręsti suteikti Booking.

Taip galėsime suteikti jums geriausias paslaugas ir įspūdžius pvz.

Na, palauk! 01-18 serijos LT vertimas brokeris laboratorijoje

Jei susikursite vartotojo paskyrą, taip pat saugosime jūsų asmeninius nustatymus, įkeltas nuotraukas ir atsiliepimus apie ankstesnius užsakymus. Šie išsaugoti duomenys gali būti naudojami siekiant padėti jums planuoti ir tvarkyti būsimus Kelionių užsakymus bei naudotis kitomis funkcijomis, prieinamomis tik paskyrų turėtojams pvz.

Galime siūlyti jums dalyvauti rekomendacijų programose ar loterijose, dėl kurių reikės pateikti tam tikrus asmens duomenis. Duomenys, kuriuos teikiate apie kitus asmenis Žinoma, gali būti, kad Kelionės užsakymą atliksite ne tik sau. Galbūt vyksite į Kelionę su kitais asmenimis ar atliksite užsakymą kito žmogaus vardu.

Abiem atvejais atlikdami Kelionės užsakymą pateiksite jų duomenis. Jei turite Booking.

Termino eurų nepastovumas

Gali būti, kad kai kuriais atvejais naudosite Booking. Pavyzdžiui, dalydamiesi norų sąrašu ar dalyvaudami rekomendavimo programoje, kaip nurodoma naudojant konkrečią funkciją. Vis dėl to, norime pabrėžti, kad jūsų atsakomybė yra užtikrinti, kad asmuo ar asmenys, kurių duomenimis pasidalijote, apie tai žino ir su tuo sutinka, ir kad jie supranta bei sutinka su tuo, pasirinkimo nuostatai Booking.

Automatiškai renkami asmens duomenys Nesvarbu, atliekate Kelionės užsakymą ar ne, jums apsilankius mūsų svetainėje ar programėlėje automatiškai surenkame tam tikrą informaciją.

Tai IP adresas, data ir laikas, kai naudojotės mūsų paslaugomis, ir informacija apie jūsų kompiuterio aparatinę ir programinę įrangą pvz. Taip pat surenkame informaciją apie paspaudimus ir jums parodytus puslapius. Jei naudojate mobilųjį įrenginį, renkame duomenis, kurie identifikuoja jūsų prietaisą, taip pat pasirinkimo nuostatai apie jo nustatymus ir savybes, programėlės klaidas bei kitą sistemos pasirinkimo nuostatai.

Kai naudodamiesi tokio tipo įrenginiu atliekate Kelionės užsakymą, mūsų sistema registruoja, kaip jį atlikote kurioje svetainėjeir arba iš kurios svetainės atėjote į Booking.

Iš kitų šaltinių gaunami asmens duomenys Atkreipiame dėmesį, kad informaciją apie jus gauname ne tik tiesiogiai iš jūsų, bet ir iš kitų šaltinių. Tai gali būti verslo partneriai, pavyzdžiui, bendradarbiaujančios svetainės, Booking.

Iš šių partnerių gaunama informacija gali būti derinama su iš jūsų gautais asmens duomenimis. Pavyzdžiui, Booking.

Mokymasis bendradarbiaujant: projektinės veiklos nuotolinio mokymosi kontekste

Naudodami bet kurias minėtas paslaugas mūsų verslo partneriui suteikiate užsakymo duomenis, kuriuos jie perduoda mums. Mes taip pat pasitelkiame trečiųjų šalių paslaugas tarpininkauti vykdant jūsų ir Kelionių paslaugų teikėjų apmokėjimus.

Premijų ir pasirinkimo sandorių nuostatai - degutiene.lt

Šių paslaugų teikėjai perduoda mums mokėjimo informaciją, kad mes galėtume administruoti ir tvarkyti jūsų Kelionės užsakymą užtikrindami kuo sklandesnį paslaugų teikimą. Be to, informaciją renkame ir tais nemaloniais atvejais, kai iš Kelionių paslaugų teikėjo sulaukiame skundo apie jus, pavyzdžiui, dėl netinkamo elgesio.

Informaciją apie pasirinkimo nuostatai galime gauti ir per mūsų platformoje integruotas komunikacijos paslaugas. Šios komunikacijos paslaugos suteikia jums galimybę susisiekti su Kelionių paslaugų teikėju ir aptarti užsakytą viešnagę. Tam tikrais atvejais gauname ir su šia komunikacijos veikla susietus metaduomenis pvz. Mes taip pat galime gauti informacijos apie jus siekdami rodyti aktualesnes reklamas, pvz.

Daugiau informacijos rasite skiltyje Kodėl Booking. Kai susiejate savo Booking. Visada galite pasirinkti šiais duomenimis nesidalyti. Kelionių paslaugų teikėjai taip pat gali pasidalyti informacija apie jus su Booking.

Termino eurų nepastovumas - fincor.lt

Taip gali nutikti, jei turite papildomų klausimų apie būsimą Kelionės užsakymą arba jei dėl Kelionės užsakymo kyla ginčas. Kodėl Booking. Apie jus surinktą informaciją naudojame skirtingais tikslais. Jūsų asmens duomenys gali būti panaudoti šiais būdais: Kelionių užsakymai. Pirma ir svarbiausia, jūsų asmens duomenis naudojame internetu atliktam Kelionės užsakymui įvykdyti ir administruoti, o tai yra viena pagrindinių mūsų veiklų.

Šis procesas apima komunikacinių pranešimų užsakymo patvirtinimų, pakeitimų ir priminimųsusijusių su Kelionės užsakymu, siuntimą. Klientų aptarnavimas. Tarptautines klientų aptarnavimo paslaugas teikiame iš vietinių biurų daugiau nei 20 kalbų ir dirbame visą parą be išeiginių. Dalydamiesi tam tikrais duomenimis pvz.

Slapukų nuostatai

Pavyzdžiui, galime padėti jums susisiekti su tinkamu Kelionių paslaugų teikėju ir atsakyti į su Kelionės užsakymu susijusius ar bet kokius kitus jums kylančius klausimus. Paskyros funkcijos. Jūsų nurodytą informaciją naudojame administruodami šią paskyrą bei suteikdami jums galimybę atlikti įvairius naudingus veiksmus.

Galite tvarkyti savo Kelionių užsakymus, pasinaudoti specialiais pasiūlymais, lengvai atlikti Kelionių užsakymus ir keisti asmeninius nustatymus.

Taip pat žiūrėkite