Požiūris

Dar vienas interviu. Šį kartą daugiausiai apie tą laiką, kai vadovavau Seimui.
Mes esame tokia maža valstybė, kad reikia atrasti jėgų, galimybių ir to suvokimo, kad nuo manęs, kaip piliečio, labai daug priklauso.
2020 birželio 18
Pasikalbėjome truputį. Ne tik apie politinės karjeros pabaigą, bet ir apie Seimo darbą karantino metu, Respublikos Prezidento vaidmenį, pasvarstėme, ar įmanoma Ramūnui Karbauskiui ir Gabrieliui Landsbergiui susėsti prie vieno stalo, kiek pagrįsti teiginiai, kad konservatoriai suliberalėjo, kodėl sąrašą veda Ingrida Šimonytė.
2020 birželio 16
Motinystė ir politika yra suderinama – tokia išvada tvirtai pasidalijo žinomos Lietuvos politikės ir mamos. Tačiau harmonijos tarp politinės karjeros ir šeimos pasiekti, pasak jų, tikrai nepavyktų be kelių itin reikšmingų savybių ir taisyklių.
Seimo pirmininko pavaduotojos, užauginę po du vaikus, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narė ir kūrėja R.Baškienė bei ilgametė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) narė, buvusi Seimo pirmininkė I.Degutienė vieningai sutarė, kad be moters noro, derinant karjerą ir šeimą, labai svarbus yra ir kitų šeimos narių vaidmuo.
2020 gegužės 05
LRT TELEVIZIJOS laidoje „Visi kalba“ – Seimo narė, buvusi Seimo pirmininkė bei Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Irena Degutienė. Šešios kadencijos iš eilės – tiek laiko ši politikė jau dirba Seime. Ir sako, kad tai įrodymas, jog per šį laikotarpį jos reputacija stipriai nesvyravo. I. Degutienė priduria, kad atleisti Seimo narius gali tik tauta, nes ji – pastarųjų darbdavys.
2020 vasario 21
Pokalbis su Irena Degutiene. Studijoje viešinti Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė, drauge su laidos vedėja Nemira Pumprickaite, aptaria Lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos narę Iriną Rozovą. I. Degutienė teigia: „Jei būčiau Seimo pirmininkė, į Rozovos situaciją būčiau sureagavus ženkliai greičiau.“
2020 vasario 03
Tyrimą dėl parlamentarės, valdančiosios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) frakcijos narės Irinos Rozovos ryšių atliekančiam Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) liudijusi buvusi parlamento vadovė Irena Degutienė tikino neslepianti nuostabos, kodėl dabartinis parlamento vadovas Viktoras Pranckietis nepasidalino žvalgybos informacija apie I. Rozovą su kitais Seimo nariais.
2020 sausio 30
„Valstiečiai“ į Seimo pirmininkus deleguodami Viktorą Pranckietį, o ne partijos lyderį Ramūną Karbauskį, pasielgė neteisingai, mano konservatorė Irena Degutienė.
Apie V. Pranckiečio situaciją buvę Seimo pirmininkai, politikai diskutavo pirmadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „LRT forumas“.
2019 spalio 09
Ir nebūdami valdančiojoje daugumoje privalome dirbti konstruktyviai. Puikiu to pavyzdžiu galima laikyti mūsų opozicinės TS-LKD ir valdančiosios LVŽS susitarimą grąžinti lengvatinį PVM tarifą už šildymą.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/i-degutiene-kodel-lengvata-sildymui-yra-reikalinga.d?id=75285379

2017 liepos 23
Prieš dvidešimt šešerius metus išgyvenome Sausio 13-ąją. Išgyvenome vieną juodžiausių, sunkiausių ir tragiškiausių savo istorijos naktų. Ir kartu – vieną šviesiausių savo gyvenimo patirčių. Buvome tauta, buvome žmonės, turėdami savyje viską, kas į žodį „žmogus“ telpa gražiausio ir prasmingiausio. Ir šiandien pokalbiuose dažnai galime išgirsti: Sausio 13-ąją buvome kitokie. Taip, kitokie – kokie būname savo artimųjų mirties valandą, kai nelieka laiko smulkioms nuoskaudoms, ambicijoms, priekaištams. Kai suvokiame, kad gyvenimas Dievo ir likimo akivaizdoje yra labai trapus. Ir ne tik tavo, bet ir šalia esančio žmogaus gyvenimas. Todėl už jį ir tu esi atsakingas, privalai laikytis tiek Dešimties Dievo įsakymų, tiek Hipokrato priesaikos, tiek bendražmogiškųjų taisyklių.
2017 sausio 13
2016-11-24 televizijos laidoje "LRT forumas" diskutavome apie esamas alkoholio kontrolės priemones, apie tai, ko galime tikėtis šioje srityje iš naujosios valdžios. Laidoje taip pat dalyvavo kandidatas į Sveikatos apsaugos ministrus Aurelijus Veryga, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Simonas Gentvilas, Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdomasis direktorius Laurynas Vilimas.
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/156596
2016 lapkričio 25
http://www.alfa.lt/straipsnis/50105282/opozicijai-is-dalies-tiktu-skvernelis-bet-nori-pagaliau-pamatyti-vyriausybes-sudeti-ir-programa
2016 lapkričio 18
Vakar „Dėmesio centre“ su kolegomis Rima Baškiene ir Gediminu Kirkilu pasikalbėjome apie tai, kodėl Rima Baškienė atsisakė tapti Seimo Pirmininke, kokių savybių ir patirties reikia norint deramai vadovauti Seimui, kodėl A. Butkevičius netapo Seimo vicepirmininku, ar jis dar kartą bandys kandidatuoti į šias pareigas ir kaip jo vietoje elgčiausi aš ar Rima Baškienė. Kviečiu pažiūrėti.
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/155937
2016 lapkričio 17
Šv.Velykų išvakarėse Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė kalba apie tai, kaip ekonomikai tapus pagrindine vertybe žmogus liko nebe toks svarbus. Kalba apie viešoje erdvėje dominuojančius žodžius, tarp kurių nėra nei tautiškumo, nei tautinės vertybės... Bet ne vien tik tai Šv.Velykų išvakarėse rūpėjo Seimo vicepirmininkei, Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisijos pirmininkei I.Degutienei, jau penktą kadenciją dirbančiai Seime.

2013 balandžio 02
Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė 2012 m. gruodžio 5 d. Lietuvos Respublikos Seime pasveikino knygos „Lietuvos politinės minties antologijos“ I tomo „Lietuvos politinė mintis 1918–1940“ rengėjus.

2012 gruodžio 05
Šią savaitę baigė darbą X-asis Seimas. Jis įsimins ne tik tuo, kad neturėjo autoriteto ir palaikymo piliečių akyse – spalio mėnesį juo nepasitikėjo 72 procentai šalies gyventojų ir nebuvo nė 6 procentų, kurie pasitikėjo, bet ir daugybe skandalų – nuo Konstitucinio Teismo sprendimų ignoravimo ir apkaltos dviems parlamentarams, parlamentinių lėšų švaistymo porceliano indams ir atviros nepagarbos įstatymams iki įsiutusios minios mitingo ir langų daužymo po naktinės mokesčių reformos.
Dar šis parlamentas visam laikui išliks Seimu, kurio pirmininku tik iš antro karto tapo visiškas politikos naujokas, pramoginių laidų ir renginių vedėjas Arūnas Valinskas, iškart susipliekęs su žurnalistais bei uždraudęs alkoholį Seimo rūmuose ir išverstas iš posto nepraėjus nė metams. Tada Seimo vadovo kabinetas ir pareigos pateko į gerokai labiau prityrusias ir patikimas rankas – vienos iš konservatorių lyderės Irenos Degutienės.
2012 lapkričio 27
Buvusi laikinoji premjerė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė, praėjusios kadencijos Seimo vadovė Irena Degutienė nusprendė nerti į naują veiklą. Nuo šiol ji darbuosis viešuosius finansus kuruojančiame Seimo Biudžeto ir finansų komitete (BFK), tuo nustebindama kai kuriuos savo kolegas., rašo Tadas Valančiūnas "Lietuvos žiniose"

2012 lapkričio 22
Seimo pirmininkė Irena Degutienė tvirtina, kad vienąkart tapęs gydytoju, lieki juo iki gyvenimo pabaigos. Tačiau anot jos, politiko ir mediko profesijos turi daug bendra. 20 metų gydžiusi žmones, 1994 m. ji pasuko į didžiąją politiką ir tapo viena ryškiausių Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos figūrų bei viena populiariausių politikų Lietuvoje. Kalbino Rūta Klišytė
2012 spalio 10
Irena Degutienė atsakė į laikraščio "Draugas" klausimus.
2012 spalio 10
Kadenciją baigiančio Seimo pirmininkė Irena Degutienė norėtų, kad tuščią kalbėjimą posėdžių salėje pakeistų aktyvesnis darbas komitetuose bei frakcijose, o rinkėjai suprastų, kad nėra stebukladarių, kurie gerą gyvenimą galėtų ištraukti lyg triušį iš skrybėlės. Kalbino Eglė Digrytė
2012 spalio 10
Siūlome pokalbį su Seimo pirmininke, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vicepirmininke Irena Degutiene. Politikės klausėme apie tas parlamentinio darbo problemas, su kuriomis teko susidurti per trejus darbo Seimo pirmininkės pareigose metus. Kalbino Andrius Navickas, www.bernardinai.lt vyr. redaktorius
2012 rugsėjo 03
Užsienyje gyvenantys lietuviai ne itin domisi politika: juk būtent dėl politikų kaltės ir neteisingo šalies valdymo jiems teko emigruoti. Nepakankamai geros gyvenimo sąlygos daugybę lietuvių privertė iškeisti gimtąjį kraštą į svetimą. Nusprendėme pakalbinti Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkę Ireną Degutienę apie lietuvių emigraciją, jaunimą ir įsisenėjusius stereotipus. Kalbino Laura Karpavičiūtė
2012 rugpjūčio 31
Su Seimo Pirmininke Irena Degutiene kalbame apie svarbiausius gyvenimo dalykus ir apie gebėjimą laviruoti. Ne tik politikoje, bet ir asmeniniame gyvenime.
2012 rugpjūčio 31
Kaip šios kadencijos Seimo, Vyriausybės darbas pakeitė Lietuvą, kokie įvyko teigiami ir kokie neigiami pokyčiai dėl Seime priimtų sprendimų? Kas laukia pradėtų stambių energetinių projektų po Seimo rinkimų rudenį? Apie tai kalbamės su Seimo Pirmininke Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų pirmininko pirmąja pavaduotoja Irena Degutiene.
2012 liepos 18
Kuriant partiją kaip stiprią politinę bendruomenę ypatingas vaidmuo tenka jaunimui – pačiai imliausiai, pačiai gyviausiai, nuolatos ieškančiai, siekiančiai ir judančiai visuomenės daliai.
2012 liepos 18
 
Kalbėkimės
Dienotvarkė
Rugpjūtis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
© 2020. Visos teisės saugomos