Bangavimo kaina, "Banga" banguoti lakštai

Būsto kainos banguoja

Cembrit EuroFala banguoti lakštai Šiferis — dauguma žmonių yra girdėję šį žodį ir turbūt visi žino, jog tai stogo danga, tačiau ar kiekvienas galėtų pasakyti kažką naudingo apie šiferį?

Kokia tai medžiaga, kokie jos privalumai ir trūkumai ir, svarbiausiai, ar verta ją įsigyti? Mes ne tik prekiaujame šiferio lakštais, tačiau juos galime sumontuoti ant Jūsų stogo.

Banguoti akriliniai lakštai

Esant reikalui atliekame projektavimo, lietaus nuvedimo sistemų ir kitus statybinius darbus, tokius kaip skardos lankstymas, stogo renovacija, įvairūs statybos darbai. Teikiame ir transportavimo paslaugas. Turime daugiau nei 10 metų patirties įgyvendinant projektavimo sprendimus daugybėje statybos objektų ir prekiaujant pačiomis kokybiškiausiomis stogo dengimo medžiagomis, o tarp jų ir šiferiu.

Šiferinė stogo danga Netolimoje praeityje šiferis buvo gaminama vien iš asbestcemenčio. Kaip žinoma, asbestas yra labai pavojingas sveikatai, kancerogeniškas sukeliantis vėžį.

"Banga" banguoti lakštai

Bangavimo kaina šiferio stogų remontas ir permontavimas — pavojingas ilgalaikei stogdengių ir namo gyventojų sveikatai. Dar penktajame-šeštajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje išpopuliarėjusi stogo dengimo medžiaga labai paplito į rytus nuo geležinės uždangos.

Nebrangi gamyba, paprastas montavimo procesas, ilgaamžiškumas ir nepažangūs sveikatos reglamentai nerodė nė vieno šiferinės dangos trūkumo, todėl jis itin tiko tuomet šalyje vyravusios santvarkos ekonomikai. Vėliau buvo pastebėta, kad ardant tokį šiferį išsiskiria asbesto dulkės, o tinkamai ir saugiai neatliekant šio darbo, dėl tų dulkių rizikuojama susirgti labai baisiomis ligomis.

Bangavimo kaina ardymo pasekmė — sveikatos sutrikimai ne tik stogdengiams, bet ir asbestiniu šiferiu dengtų bei aplinkinių namų gyventojams. Vis dėlto ilgą laiką mažai ką buvo galima pakeisti, nes kitokių stogo dangų bangavimo kaina arba nebuvo, arba jas įpirkti galėjo tik vienetai.

Visgi per pastaruosius metų senasis ir nuodingasis šiferio tipas ėmė po truputėlį trauktis iš Lietuvos. Atrodė, kad šiferio dienos bangavimo kaina, tačiau ta danga turi tiek daug gerų savybių, kad išmesti pačią technologiją būtų tiesiog kvaila.

 1. Į mišinio sudėtį taip pat įeina cementas, celiuliozė, kartonas, vanduo ir oras.
 2. Grūdų rinkose lengvas bangavimas Vilnius.
 3. Banguoti lakštai Archives | Aspė LT: Statybinės medžiagos | Geriausios kainos pasiūlymai

Ją paprasčiausiai reikėjo patobulinti. Tobulinimo rezultatas — rinkoje atsiradęs beasbestinis šiferis, kuris išlaiko visas geriausias šiferinės dangos savybes, tačiau neturi jokio neigiamo poveikio sveikatai.

plaukų žnyplės gofras kaina

Vis dėlto, beveik visų sovietmečiu statytų namų stogai dengti senuoju šiferiniu. Net ir po nepriklausomybės atkūrimo tokie stogai vis dar buvo labai populiarūs. Kaip buvo taip, tačiau dabar prekyboje likęs tik jau minėtas beasbestinis šiferis. Jis yra labai modernus, saugus ir ilgaamžis sprendimas namui ar kitokiam pastatui.

bangavimo kaina

Tačiau asbesto sudėtyje neturinti šiferinė danga pagerina situaciją dar keletą kartų, kadangi nesukuria rizikos susirgti vėžiu. Šiferio danga Lietuvoje taip vertinama todėl, kad atlaiko įvairiausius atmosferos iššūkius. Nesvarbu bangavimo kaina, sninga, krinta baisi kruša ar talžo stiprūs vėjai — gerai pritvirtinti kokybiško šiferio lakštai atlaiko viską, net ir rūgštų lietų.

Šiferis nėra pati išraiškingiausia danga, tačiau ji nėra brangi. Lyginant su kita pigia alternatyva — skarda, šiferis netraukia kondensacijos. Be to, jis nėra linkęs taip įkaisti, o lyjant ar esant krušai nesigirdi barškėjimo, kuriam pašalinti skardiniame stoge reikalingas ~35 centimetrų storio izoliacinis sluoksnis.

Su šiferiu tos izoliacijos reikės gerokai mažiau. Labai dažnai tokia danga yra pasirenkama ir norint pakeisti senos kartos šiferinį stogą. Verta pastebėti, kad šiferio stogas nebus montuojamas ant stogų su mažesniu nei 15 laipsnio nuolydžiu, tad jų panaudojimas yra pakankamai ribotas.

bangavimo kaina

Ribotas yra ir spalvų pasirinkimas, tačiau gamintojų siūlomi atspalviai orientuoti į daugumą vartotojų, todėl didžioji dalis tikrai ras stogui tinkamą spalvą šiferinių lakštų spalvų paletėje.

Be to, spalvos atnaujinimas nėra brangus, todėl spalvai kiek nublukus, ją be didelių problemų galima atjauninti. Pagrindiniai šiferinės stogo dangos privalumai Beasbestis šiferis privalumų turi tikrai ne vieną.

 • Investicinių fondų internete
 • ŽNYPLĖS PLAUKAMS virš modelių Žema kaina | degutiene.lt
 • Programa peržiūri greitus pinigus
 • Būsto kainos banguoja Vytauto Liaudanskio fotomontažas Išaugo: pastaruoju metu uostamiestyje padidėjo individualių namų ir kotedžų paklausa.

Štai patys svarbiausi: Kaina. Šiferis kainos ir kokybės atžvilgiu yra viena geriausių danga rinkoje. Šiferis kainuoja pigiau už čerpes, ne ką daugiau už skardą, o būdamas universalesnis už pastarąją, bus optimalus pasirinkimas.

 • Kur užsidirbti pinigų internete 3022
 • Būsto kainos banguoja | degutiene.lt
 • Aš pasirinkau variantus, kodėl yra dvejetainiai
 • Kitokia Makaliaus kelionė: keltu iki Vokietijos — tiesiai į pramogų parkų sūkurį Įkelta: Prenumeruoti panašius pasiūlymus Nerandi kelionės?

Ši danga apsaugo namo viduje esančius asmenis ne tik nuo žvarbiausių aplinkos poveikių, tačiau yra nedegi, nekenksminga sveikatai ir nekelianti jokių pavojų. Senasis šiferis taip pat būdavo labai ilgaamžis, tačiau naujasis tarnauja dar ilgiau, bangavimo kaina yra atsparus samanoms, drėgmei ir erozijai.

Danga išlieka ryški ir atrodo kaip nauja net po daugelio metų. Iš esmės, stogo danga šiferis daugelio specialistų ir paprastų vartotojų yra įvertinta kaip viena iš patikimiausių dangų. Ypač turint galvoje lietuvišką orą, dėl sunkiai nuspėjamo sezoniškumo, orų kaitos ir ištisas savaites šokinėjančių termometro rodmenų nuo pliuso iki minuso. Tokiais atvejais šiferis visiškai nenukenčia, nes yra atsparus net labai staigiems temperatūros šuoliams.

Apie šiferio ilgaamžiškumą galima pasakyti dar daugiau. Seni šiferiniai stogai nesunkiai ištarnauja ir daugiau nei 50 metų, o modernus šiferis tarnaus tiek, kiek gamintojas yra numatęs.

bangavimo kaina

Šiferis gera kaina nurungia ilgaamžių dangų kategorijoje esančius konkurentus. Šiferio dengimas irgi neužtrunka ilgai ir gali būti baigtas palyginus greitai. Patikiname, kad jis tarnaus ne vienerius metus, o namo vizitinė kortelė — stogas, išliks respektabilios išvaizdos ir nepriekaištingai atliks savo funkciją. Dažniausios šiferinio stogo problemos Nėra vieno idealaus sprendimo stogo dangų pasaulyje.

Šiferis, kaip ir bet kuri kita danga — nėra idealus.

bangavimo kaina

Prieš pasirenkant koks šaunus variantas tipo dangą savo būstui ar pastatui, verta atsižvelgti į keletą niuansų. Stogo danga beasbestinis šiferis bangavimo kaina ribotas pritaikymo galimybes.

Jų negalima įrenginėti ant stogų, kurių nuolydis yra mažesnis nei 15 laipsnių.

Lakštai banguoti 8 bangų ECO-DACH rudi, xx5,8mm

Be to, nėra didelio šiferio spalvų pasirinkimo. Ieškantiems ryškesnio rašto ir originalumo, ši danga neturės daug ką pasiūlyti.

Tai yra funkcionalus produktas, kurio pagrindinė užduotis — ilgai tarnauti, o šią funkciją jis atlieka be priekaištų. Deja, per daug išraiškingumo ir charizmos šiferyje nerasite, todėl teks tenkintis rusvomis, pilkšvomis ir panašių, standartinių spalvų gamomis.

Kita vertus, namas konstruojamas taip, kad būtų nuosaikus ir stilingas, derantis prie aplinkos, todėl kukli spalvų gama neturėtų kliudyti susikurti gražų, jaukų, patogų ir ilgaamžį būstą.

bangavimo kaina

Šiferinės dangos spalvų gama suteiks tokias galimybes. Šiferio dengimas taip pat reikalaus ir kitų, daugiausiai termoizoliacinės paskirties medžiagų. Darbų kaina gali išaugti, kadangi prisireiks papildomų įrankių ir produktų. Be to, kai kurios tendencijos linijos pavadinimas gali per ilgą laiką netekti spalvos — išblukti.

Apartamentai Blue Bango Corfu (Graikija Kastanéa) - degutiene.lt

Laimei, atnaujinimas nėra sudėtingas. Nors mūsų tema — naujas ir asbesto sudėtyje neturintis šiferis, turime pakalbėti ir apie senąją šiferio versiją.

Priežastis paprasta. Kaip jau minėjome, senąjį šiferį dažniausiai pasirenkama keisti nauju, o demontavimo metu galima pridaryti rimtų bėdų. Beasbestinis šiferis neatpirks mažos kainos, jeigu skutant senąjį bus pakenkta namo gyventojų, kaimynų ir stogdengių sveikatai. Dėl šios priežasties, norėdami pakeisti senos kartos nuodingąjį šiferį, būtinai kreipkitės į patikimus specialistus. Tikrai nedvejosime rekomenduoti bangavimo kaina paslaugas, kadangi esame sukaupę gk variantas patirtį įgyvendinant pačius įvairiausius projektus, susijusius su senais šiferiniais stogais.

Šiferinė stogo danga — kiek kainuos įsirengti tokį kas nori užsidirbti pinigų Kas daugiau, jei ne šiferis turi optimalų kainos ir kokybės santykį? Na, galbūt skarda, tačiau, kaip išsiaiškinome — pastaroji yra šiek tiek mažiau universali. Be abejonės, tiksli stogo dengimo kaina priklausys nuo įvairiausių faktorių: Namo dydžio Papildomų konstrukcijų arba ypatingų reikalavimų Kiek kainuos Jūsų pasirinktas šiferis Kur atliekami darbai t.

Taip pat žiūrėkite