Ženklo kūrimas, Logotipo ir prekinio ženklo kūrimas

Prekinio ženklo kūrimas

Kontaktai Esame vizualinio identiteto ekspertai, tad prekės ženklo kūrimas yra viena iš mūsų specializacijos krypčių!

Internetinė rinkodara

Prekės ženklo kūrimas mūsų agentūroje apima: rinkos analizę, auditorijos segmentavimą, prekės ženklo pavadinimo kūrimą, pozicionavimo strategijos rengimą bei vizualinio ženklo kūrimą per darnius grafinio dizaino elementus.

Prekės ženklo bei firminio stiliaus sprendimus kuriame įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų.

Tai įmonės, kuriai kuriamas PŽV situacijos analizė, kurios metu apibrėžiama misija, vizija, tiksliniai segmentai, veiklos tikslai, konkurencinė aplinka, SWOT analizė ir rinkodaros strategija.

Kūryboje daugiausia dėmesio skiriame prekės ženklo autentiškumo ir individualumo formavimui. Prekės ženklo kūrimas su mūsų patyrusių ženklodaros specialistų komanda, jums garantuoja, kad jūsų naujai sukurtas prekinis ženklas, ne tik išsiskirs šiuolaikiškomis spalvomis, patraukliomis formomis ir subtiliai išgrynintais grafiniais elementais, bet ir aiškiai atspindės jūsų verslo konkurencinį pranašumą.

Kadangi, prekės ženklas yra esminė jūsų įmonės įvaizdžio dalis, ant kurio statoma visa komunikacija, mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai išgrynina asociacijų, šūkių, tekstų, grafinio dizaino bei kitų komunikacijos elementų sistemas, kurios tikslinių auditorijų mintyse padeda suformuoti tvirtą įvaizdžio poziciją.

ženklo kūrimas

Prekės ženklo kūrimas kūrimui naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros ir strateginės rinkodaros integracijas. Rinkos analizė yra vienas iš efektyviausių būdų surasti geriausią jūsų prekės ženklo vystymo kryptį. Atsižvelgdami į jūsų produkto teikiamą naudą bei konkurencinę aplinką, pirmiausia renkame informaciją, kaip jus aiškiai išskirti iš kitų rinkos dalyvių.

ženklo kūrimas

Surinkę informaciją analizuojame, kaip ir kokį prekės ženklo įvaizdį bei charakterį formuosime jūsų tikslinių vartotojų mintyse. Kuriamo prekės ženklo tapatybę ir identitetą formuojame atsižvelgdami į jūsų įmonės tikslinius klientus. Tam, kad prekės ženklas būtų artimas jūsų tiksliniams klientams, pasirūpiname, kad jūsų įmonės prekės ženklas atspindėtų tas vertybes ir aspektus, kurie yra svarbūs ir patrauklūs ženklo kūrimas potencialiems klientams.

Kadangi įmonės prekės ženklo pavadinimas yra itin svarbi komunikacijos priemonė, klientams padedame išsigryninti prekės ženklo pavadinimą, kuris tikslinėms auditorijoms padeda iškomunikuoti Jūsų veiklos išskirtinumą, pobūdį bei verslo esmę.

ženklo kūrimas

Mūsų komanda padeda išsigryninti prekės ženklo pavadinimą, kuris yra aiškus, lengvai tariamas ir įsimintinas. Naujai besikuriančioms ir jau egzistuojančioms brandžioms įmonėms, padedame išsigryninti kryptingas prekės ženklo pozicionavimo strategijas.

  • Она висела в воздухе в нескольких футах над поверхностью земли и ничем не напоминала ни одного из тех роботов, которые когда-либо встречались Олвину.
  • Prekybininko prekyba valandomis

Pozicionavimo procesą pradedame nuo prekės ženklo įvaizdžio koncepcijos išgryninimo! Pirmiausia analizuojame galimybes, su kokiomis vertybėmis susieti jūsų prekės ženklą, kokį įvaizdį formuoti tikslinių auditorijų akyse, bei kokia kryptimi ir stiliumi vystyti jūsų įmonės komunikaciją. Mūsų kuriami prekinių ženklų dizaino sprendimai yra ne tik šiuolaikiško verslo estetikos klausimas, bet ir konkurencinio pranašumo kertinis elementas.

Mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai, padeda tinkamai išgryninti prekės ženklo vizualinį identitetą, kuris kuria verslo išskirtinumą, padeda sklandžiai konkuruoti bei daro įtaką potencialių pirkėjų pasirinkimams.

Internetinių svetainių kūrimas

Mūsų kuriamo prekės ženklo grafinė išraiška, spalvinė gama bei stilistika yra tapatinama su Jūsų veiklos pobūdžiu bei vertybėmis. Prekės ženklo kūrybinius sprendimus siūlome tiek Lietuvos, tiek ir globaliose rinkose planuojančioms ženklo kūrimas įmonėms.

ženklo kūrimas

Tam, kad jūsų prekės ženklas būtų aiškiai atpažįstamas ir išsiskirtų iš pilkos masės, mūsų komanda jūsų įmonei padės suformuoti unikalų, pirmaujančio verslo įvaizdį. Kuriamais vizualinio identiteto sprendimais padedame atrasti kelią į klientų širdis ir aiškiai išsiskirti tarp kitų rinkoje esančių prekės ženklų!

ženklo kūrimas

Sutelkę visus savo gebėjimus, padedame sukurti tokį prekės ženklą, kurį jūsų potencialūs klientai dievins. Jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų kuriame ženklodaros, identiteto ir grafinio dizaino sprendimus.

ženklo kūrimas

Tvirtai tikime, kad prekės ženklas yra reikšmingas kūrybinis sprendimas, nuo kurio prasideda Jūsų įmonės kelionė į sėkmę. Tam, kad Jums ši kelionė būtų kuo sklandesnė, kuriame nesenstančius, lengvai atpažįstamus, įsimenančius ir aukštą pridėtinę vertę kuriančius logotipus bei prekės ženklus.

1-5 AMZ Kanalas Prekės ženklas Amazon Lietuva

Mūsų komanda pasirūpins Jūsų prekės ženklo pavadinimu, pozicionavimu, komunikacija ir grafinio dizaino elementų estetika. Kuriant jūsų įmonės korporatyvinį identitetą, šiuolaikiškais grafinio dizaino sprendimais suformuosime unikalų ir patrauklų jūsų įmonės įvaizdį bei vizualiai išraiškinga stilių.

Temos: Marketingas. Adomas Jazdauskas Asmeninio albumo nuotr. Pastaruoju metu galima matyti tendenciją, kad prekių ženklai pradėjo panašėti tarpusavyje, tarsi kopijuoti vieni kitus. Logotipai, šriftai, spalvos, aprašymai vienodėja.

Mūsų patirtis Veržlioms ir ambicingoms įmonėms esame įgyvendinę virš skaitmeninės ir strateginės rinkodaros projektų.

Taip pat žiūrėkite