Galimybių apibrėžimai

galimybių apibrėžimai

septyni būdai dvejetainiai variantai opcionas yra sutartis, pagal kurią

Darnaus vystymosi sąvoka pirmą kartą oficialiai buvo pateikta m. Šios ataskaitos apibrėžimas yra šiuo metu dažniausiai naudojamas, tačiau skirtingų disciplinų viduje darnusis vystymasis apibrėžiamas šiek tiek skirtingai: Ekonomikoje — vystymasis, užtikrinantis, kad ateities kartų asmeninės pajamos per capita nebūtų mažesnės nei dabartinių kartų.

prekybos robotas kaip padaryti btcon uždarbio apžvalgos

Galimybių apibrėžimai — vystymasis, kuris išsaugo bendruomenęt. Ekologijoje — vystymasis, išsaugantis biologinių rūšių įvairovę, esmines ekosistemas ir ekologinius procesus.

Naršymo meniu

Vystymasis ir pokyčiai, leidžiantys užtikrinti kuo ilgesnį žmonijos egzistavimą. Dėl šių skirtumų galimos koncepcijų prieštaros, pvz.

kaip dirbti, kad uždirbtum daug pinigų dvejetainiai variantai 15 m strategija

Darnus vystymasis sujungia tris esminius požiūrius: ekonominįaplinkos ir socialinį vystymąsi, nuo m. JTO dokumentuose įvardijamus kaip tarpusavyje susijusius ir vienas kitą papildančius, nors išlieka klausimas ar praktikoje pusiausvyra tarp visų jų yra galima.

michael covel akcijų prekyba pagal tendencijas pasirinkimo strategijos

Sąvoka yra labai plati ir kai kuriuose kontekstuose kultūrinė įvairovė taip pat įtraukiama kaip aspektas, lygiavertis minėtiesiems.

Taip pat žiūrėkite