Galimybių nauda

galimybių nauda

Birželio 4 d. Ši nauja reitingavimo sistema parodė, jog nediskriminavimo principų diegimas nėra užsienio įmonių praktikos kopijavimas.

galimybių nauda

Pasak Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos toliau — Tarnybos ekspertės Vilmos Gabrieliūtės, tiek Lietuvos darbdaviai, tiek darbuotojai vis labiau įvertina lygių galimybių užtikrinimo teikiamą naudą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Visko pradžia galimybių nauda nuostatos Darbo aplinka, lyginant su bendromis visuomenės nuotaikomis, nėra išskirtinė.

Tiek įmonės darbuotojai, tiek darbdaviai turi savo vertybes, įsitikinimus ir pažiūras, kurios, net ir neišreikštos žodžiais, gali būti nepagarbios, diskriminuoti ar žeminti kolegas, klientus ar kitus bendruomenės narius.

Taip gali atrodyti, kai nėra bandoma identifikuoti problemų arba pamirštama, galimybių nauda stereotipinės nuostatos yra giliai įsišaknijusios ir priimamus sprendimus veikia to net nepastebint. Viešojo ir privataus sektoriaus darbdavius konsultuojanti V. Gabrieliūtė atkreipia dėmesį, jog neįsisąmoninti stereotipai patys save maitina ir ilgainiui tampa veiksniais, galinčiais stipriai pakenkti ne vienam darbuotojui.

Kontaktinė informacija

Todėl mąstyti klišėmis, stereotipais yra daug paprasčiau. Ambrazo nuotr. Kaip pavyzdį jį pateikia situacija, kaip deleguojamos užduotys.

Daug neigiamos įtakos daro ir stereotipai, esą vyresnio amžiaus žmonės nėra imlūs, jų žinios pasenusios ir nebenaudingos.

O šis trūkumas gali atsirasti galimybių nauda dėl to, jog darbdavys, tyčia arba ne, nekėlė tokio darbuotojo kvalifikacijos. Situaciją galėtų pagerinti periodiniai sąmoningumą gilinantys mokymai.

Vieno recepto nėra Kad darbe draudžiama diskriminuoti, priekabiauti, teikti privilegijas ar kitaip pažeisti darbuotojų teises, įtvirtina ne vienas Lietuvos įstatymas.

  • Uždarbis interneto versle
  • Kokia, Jūsų nuomone gali būti kita mainų galimybių nauda? | degutiene.lt
  • Kur greitai užsidirbti pinigų per dieną
  • Представлялось крайне маловероятным, что даже в те дни, когда полеты на маленьких флайерах личного пользования были делом обычным, ими разрешалось пользоваться за пределами города.

Įgyvendindami šiuos teisės aktus, darbdaviai turi nepamiršti, kad tai — ne tik bendri principai, bet ir pareiga imtis konkrečių priemonių, jog darbuotojai jaustųsi sąžiningai vertinami ir saugūs. Pagal Darbo kodeksą, kiekvienas darbdavys, kurio vidutinis darbuotojų skaičius yra daugiau kaip penkiasdešimt, privalo priimti ir paskelbti lygių galimybių įgyvendinimo priemones.

Tarnybos lygių galimybių politiką kūrusi V. Gabrieliūtė pabrėžia, jog, nors lygybės principas yra universalus, jo įgyvendinimas turi atitikti jį taikančios įstaigos specifiką.

Galimybių studijos

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tiek lygių galimybių politikos, tiek kitų lygių galimybių integravimo priemonių sukūrimas reikalauja didelių pastangų, ekspertinių žinių, o ir kainuoja galbūt nemažai.

Tačiau, iš tiesų, įrankiai ir konsultacijos yra lengvai prieinami. Tarnyba yra parengusi viešus lygių galimybių integravimo žingsniuskuriais aiškiai išdėstoma, nuo ko pradėti, kur kreiptis ar galimybių nauda nemokamus mokymus. Gabrieliūtė pabrėžia ir tai, kad įvairovės užtikrinimas pats savaime pridėtinės vertės nesukuria. Pavyzdžiui, viena iš konfliktų tarp mokamos dvejetainių opcionų prekybos sistemos priežasčių — kartų skirtumai.

Populiariausi

Skirtingos kartos į darbą, jo keitimą ar vertybes žvelgia skirtingai. Todėl darbdavys turi atsižvelgti į šiuos bruožus ir rasti būdą, kaip juos suderinti taikant atitinkamą vadovavimo stilių, skirstant užduotis ar suteikiant grįžtamąjį ryšį daugiau informacijos apie tai galima rasti R. Čiutienės ir R. Railaitės straipsnyje.

  • Autotrading kas tai yra
  • Galimybių studijos » Consultus magnus
  • Kaip užsidirbti pinigų namams 2
  • Меня удивляет, что вроде бы разумные люди позволяли обманывать себя подобным образом.

Kitas iššūkis, su kuriuo susiduriama įgyvendinant įvairovę skatinančias iniciatyvas, — darbuotojų bei klientų pasipriešinimas ir neigiama reakcija, dažniausiai kylanti iš nežinojimo.

Gabrieliūtės teigimu, metų pabaigoje prasidėjusi Lygių galimybių sparnų iniciatyva atskleidė, kad Lietuvoje yra nemažai įmonių, puikiai susidorojančių ne tik su iššūkiais, kylančiais dėl siekio kurti įtraukią darbo aplinką, bet ir tampančių gerais pavyzdžiais, iš kurių gali mokytis kiti.

Apžvelgus didžiausią įmanomą sparnų skaičių pelniusių bendrovių praktikas matyti, kad kokybiškas priemonių įgyvendinimas duoda puikių rezultatų.

Asmeniškas bendravimas ir dėmesingumas kiekvieno kliento poreikiams ir problemoms. Profesionalumas Patyrusių, kūrybingų ir dėmesingų  specialistų komanda.

Nuo galimybių nauda, kai pradėjome, patys tapome kur kas atviresni, atsikratėme stereotipų ir nuostatų. Pirmiausia supratome, kad labai daug lemia darbuotojų ir vadovų edukacija.

Įvairovės mokymai daugeliui padėjo kitaip pažvelgti į šią temą, atrasti problematiką, kurios anksčiau nepastebėjo. Anot V.

Не могу ли я поглядеть на вашу страну, прежде чем сделаю выбор. Там она терялась в мерцающем тумане пены, из недр которого и раздавался беспрестанно рокочущий гром, гулким эхом разносившийся по обе стороны гряды холмов. И хотя, вне всякого сомнения, они осознавали его присутствие, потому что вежливо отплывали в сторонку, чтобы дать ему пройти, завязывать с ним разговор категорически не желали.

Kaikarienės, dabar komanda į situacijas geba pažvelgti iš skirtingesnių perspektyvų. Įmonės įvairovės ir įtraukties koordinatorė Eglė Ruseckienė, kaip ir kitos pašnekovės, džiaugiasi įmonės praktika, paneigiančia mitą, kad verslo siekis uždirbti pinigų yra nesuderinamas su dėmesiu darbuotojų interesams.

Šis tekstas — Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų dalis.

galimybių nauda

Birželio 2-oji yra paskutinė diena, kada gyventojai gali spręsti, kas labiausiai nusipelnė šių apdovanojimų. Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus organizuoja Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu. Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų ceremonija tiesiogiai iš Valdovų rūmų Vilniuje — birželio 4 d.

''Verslo pulsas'': Nauji SGD terminalo dujų metai – nauda ir galimybės?

Vilma Gabrieliūtė.

Taip pat žiūrėkite