Galimybės slaptas

galimybės slaptas
Ši naujovė buvo atidėta pusmečiui, kad būtų galima deramai pasiruošti visoms pusėms.

Svarbiausias šių pokyčių tikslas — stebėti ir užtikrinti, kad vaistinėse pacientams vaistai daly prekiauja dvejetainiais opcionais parduodami lankantis nustatytų reikalavimų. Taip pat, ar žmonėms sudaromos galimybės rinktis pigesnius vaistus ir taip padedant jiems sutaupyti.

galimybės slaptas

Sveikatos apsaugos viceministrės Kristinos Garuolienės teigimu, kontrolinius pirkimus atliksiantys ekspertai įvertins ne tik aptarnavimo kokybę, bet ir tikrins, ar vaistininkas atliko savo pareigą pasiūlyti pigesnius vaistus, sąžiningai patikrino vaistų receptus bei suteikė kitą aktualią informaciją pacientui.

Ši praktika tikrai pasiteisina — tikslas nėra tik nustatyti pažeidimus, bet ir tobulinti vaistinių veiklą, mažinti vaistų kainas, sudaryti žmonėms galimybę įsigyti pigesnius vaistus ir padėti jiems sutaupyti. Tad norint tinkamai įvertinti vaistinių veiklą, būtini pokyčiai.

SLAPTAS KAMBARYS gamtoje 😎 Zombių xp ferma 🥵 Pamirštas Pasaulis S2E2

Pastarosiomis galimybės slaptas ministerija sulaukė itin daug žmonių klausimų, kodėl perkant vienus ar kitus vaistus vaistininkai pradėjo prašyti receptų, nors iki šiol ne visada to reikėjo. Be jokios abejonės tai yra susiję su prieš keliomis dienomis įsigaliojusia naujove, leidžiančia vykdyti kontrolinius pirkimus. Viceministrės K.

  1. Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos VVTK duomenimis, šiemet slapti pirkėjai dėl galimo farmacijos praktikos taisyklių nesilaikymo tikrino penkias vaistines, užfiksuotas vienas pažeidimas.
  2. Opcionų apyvartos ypatybės
  3. Slaptos turbo galimybės, Pamm prekybininkų pamm sąskaitų apžvalgos

Garuolienės teigimu, iki šiol atlikti kontrolinius pirkimus vaistinėse neleido galiojantys teisės aktai, kurie nurodė, jog prieš neplaninį vaistinės patikrinimą, apie tai turi būti pranešta iš anksto. Pagal tokį reglamentavimą galimybės slaptas nustatyti kaip gyventojui parduodant vaistus suteikiama farmacinė paslauga nebuvo galimybių.

Farmacinės paslaugos kokybė ir ar buvo pasiūlyti pigiausi vaistai gali būti įvertinta tik tiesioginio kontakto tarp pirkėjo ir farmacijos specialistu metu.

galimybės slaptas

Todėl yra labai svarbu, kad vaistininkas nežinotų, kad vyksta tikrinamas ir negalėtų imituoti parodomojo pardavimo.

Garuolienė Įstatymo pataisų projektuose yra numatyta, kokiais atvejais kontrolinius pirkimus būtų galima atlikti.

Ją teikiančių bendrovių atstovų teigimu, tyrimas pasitelkiamas ne tik norint daugiau sužinoti apie aptarnavimo kokybę, bet ir siekiant patikrinti verslo partnerius ar net norint paskatinti gerai savo pareigas atliekančius darbuotojus.

Taip pat nurodyta, kad siekiant nepažeisti tikrinamųjų teisių, vos tik atlikus kontrolinį pirkimą, sprendimo jį atlikti kopija turi būti nedelsiant pateikta vaistinei. Tokius pirkimus atlikti galės ne tik geros vaistinių praktikos inspektoriai, bet ir kiti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos darbuotojai VVKTįgalioti vykdyti priežiūrą.

galimybės slaptas

Taip pat žiūrėkite