Langelio parinktis

langelio parinktis
InfoPath InfoPath Daugiau

Žymės langeliai puikiai veikia formose su keliomis parinktimis. Parinkčių mygtukai geriau tinka, kai vartotojas turi tik vieną pasirinkimą. Jei norite įtraukti žymės langelį arba parinkties mygtuką, jums reikės naudoti juostelės skirtuką Programų kūrėjas.

 1. Kokie yra prekybininkai prekyboje
 2. Parinktis konvertavimas į "Word" dokumentą į programos InfoPath formos šabloną - InfoPath
 3. Parinktis pagrįsta dešine Huawei P Smart telefono specifikacija

Norėdami įtraukti žymės langelį, spustelėkite skirtuką programų kūrėjasspustelėkite Įterpti, tada dalyje formos valdikliaispustelėkite. Norėdami įtraukti parinkties mygtuką, spustelėkite skirtuką programų kūrėjasspustelėkite Įterpti, tada dalyje formos valdikliaispustelėkite. Spustelėkite langelyje, į kurį norite įtraukti žymės langelį arba parinkties mygtuko valdiklį.

Taip pat žr.

Patarimas: Vienu metu galima įtraukti tik vieną langelį ar parinkties mygtuką. Norėdami redaguoti arba pašalinti numatytąjį valdiklio tekstą, spustelėkite valdiklį, tada atnaujinkite reikiamą tekstą.

Galite įterpti lentelę spustelėdami įrankių juostos mygtuką Įterpti lentelę. Spustelėjus Įterpti lentelę, atidaromas naujas langas, kuriame galite pasirinkti toliau nurodytas lentelės ypatybes: Dydžio ypatybės: Eilutės   Naudokite šią ypatybę norėdami pasirinkti eilučių skaičių. Stulpeliai   Naudokite šią ypatybę norėdami pasirinkti stulpelių skaičių.

Patarimas: Jei nematote viso teksto, spustelėkite ir nuvilkite vieną iš valdymo rankenėlių, kol galėsite perskaityti visą tekstą. Valdiklio dydžio ir jo atstumo nuo teksto redaguoti negalima. Valdiklio formatavimas Įterpus žymės langelį ar parinkties mygtuką galima įsitikinti, kad jis veikia taip, kaip norite.

Pavyzdžiui, galima tinkinti išvaizdą ar ypatybes. Pastaba: Negalima koreguoti parinkties mygtuko, esančio valdiklyje, dydžio ir jo atstumo nuo susieto teksto.

Ką norite importuoti?

Norėdami formatuoti valdiklį, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite valdiklį, tada spustelėkite Formatuoti valdiklį. Dialogo lango valdiklio formatavimas skirtuke valdiklis galite modifikuoti bet kurias galimas parinktis: Pažymėta: rodomas pasirinkto parinkties mygtukas.

langelio parinktis

Nepažymėtas: rodomasišvalytos parinkties mygtukas. Laukelyje langelio saitas įveskite langelio nuorodą, kurioje yra dabartinė parinkties mygtuko būsena.

Huawei P Smart 2019 telefono apžvalga

Susietasis langelis grąžina pažymėto parinkties mygtuko skaičių parinkčių grupėje. Naudokite tą patį susietą langelį visoms grupės parinktims. Pirmasis parinkties mygtukas pateikia 1, antrasis parinkčių mygtukas pateikia 2 ir t.

langelio parinktis

Jei tame pačiame darbalapyje yra dvi ar daugiau parinkčių grupių, kiekvienoje parinkčių grupėje naudokite kitą susietą langelį. Langelio parinktis atsakyti į pasirinktą parinktį, naudokite grąžintą numerį formulėje. Vartotojui pasirinkus vieną iš dviejų parinkčių, toliau pateikta formulė langelyje D1 apskaičiuoja "visą laiką", jei pasirinktas pirmasis parinkties mygtukas arba "Part-Time", jei pasirinktas antras parinkties mygtukas.

langelio parinktis

Spustelėkite Gerai. Svarbu: Jei matote pranešimą "redaguoti naršyklėje?

Mokymo programos parinktys. Mokymo programos - Vtpt

Jei taip nutinka ir norite, kad šie objektai grįžtų, naudokite ankstesnes versijaskad atkurtumėte ankstesnę versiją. Jei turite "Excel" kompiuterio taikomąją programą, spustelėkite Atidaryti naudojant "Excel" ir įtraukti žymės langelius arba parinkčių mygtukus.

 • Serverio „SharePoint Server “ žinynas ir straipsniai „Kaip?“
 • Reklaminės juostos parinktis yra | Pjovimo juostos | STIHL produktai
 • Type your question here, or browse topics below to view answers or reach a support agent.
 • Žymės langelio arba parinkties mygtuko įtraukimas (formos valdikliai) - Excel
 • Lauke kryptis nurodykite, kuris gretimas langelis tampa aktyvus.
 • Įklijavimo parinktys - Excel
 • Mokymo programos parinktys "Excel" būsenos juostos parinktys
 • Mokymo programos parinktys.

Reikia daugiau pagalbos? Taip pat langelio parinktis. Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas.

Įklijavimo parinktys

Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.

Prenumerata, padėsianti geriausiai išnaudoti savo laiką.

Taip pat žiūrėkite