Momentiniai mokėjimai

Momentiniai mokėjimai | degutiene.lt

Momentiniai mokėjimai Įprastiniams pavedimams — kelių dienų pertrauka, bet momentiniai mokėjimai vyks ir per šventes Dėl momentinių mokėjimų teikiamų galimybių dauguma mokėjimo paslaugomis besinaudojančių klientų šventiniu laikotarpiu galės pervesti pinigus į sąskaitą kitame banke ar elektroninių pinigų įstaigoje per kelias sekundes.

apžvalgos, kas iš tikrųjų uždirba pinigus dvejetainiams opcionams

Įprastinius pavedimus vykdantys klientai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie nebus vykdomi ne tik savaitgalį, bet ir balandžio 10 d. Didįjį penktadienį bei balandžio 13 d.

Naujovė — momentiniai mokėjimai vyks ir šventiniu laikotarpiu 16 LRT.

Velykų dieną. Momentinius mokėjimus galima atlikti tik į bankus ir elektroninių pinigų įstaigas EPĮkurios yra pasirengusios teikti šią paslaugą. Šventiniu laikotarpiu inicijuojant momentinį mokėjimą būtina atkreipti dėmesį į banko ar EPĮ pateikiamą informaciją pildant pavedimo duomenis ir prireikus pažymėti, kad jis būtų vykdomas kaip momentinis.

investicinių fondų internete

Jeigu nebus galimybės atlikti momentinį mokėjimą, klientams bus siūlomas įprastas SEPA mokėjimas, kuris gavėją kitame banke pasieks tik po švenčių. Kol kas didžiausia suma, kurią galima pervesti vienu momentiniu mokėjimu, yra 15 tūkst.

Bankai gali taikyti ir individualius pervedamų sumų apribojimus, todėl, kokią momentiniai mokėjimai sumą vienu kartu galima pervesti momentiniu mokėjimu, rekomenduojama pasiteirauti savo banke. AB Šiaulių banko klientai kol kas gali tik gauti momentinius mokėjimus. Lietuvos bankas dar m.

kaip prekiavau opcionais vertybinių popierių biržoje

Šventiniu laikotarpiu pavedimai tarp sąskaitų banko ar EPĮ viduje, atsiskaitymai kortelėmis fizinėse prekybos vietose ir internetu, mokėjimai už el. Šaltinis: Lietuvos bankas.

Grynųjų iš bankomatų išsiimama mažiau — dažniau atsiskaitoma kortelėmis Momentiniai mokėjimai — ir per šventes, ir savaitgaliais Per artėjančias žiemos šventes dauguma šalies bankų klientų galės prireikus pervesti pinigų akimirksniu: didžioji dalis bankų jau palaiko momentinių mokėjimų paslaugą, tad pervedimai momentiniai mokėjimai gavėjų sąskaitas per kelias sekundes visą parą be šventinių dienų. Bankams įgyvendinant su LB pasirašytą memorandumą, klientai gali patogiau atsiskaityti tarpusavyje — jiems sudaroma galimybė gauti bei patiems atlikti momentinius mokėjimus tarp skirtingų bankų. Didžioji jų dalis nebeįsivaizduoja kasdienybės be greitų mobilių bankininkystės sprendimų, tad momentiniai mokėjimai yra dar viena labai svarbi modernios finansų paslaugų infrastruktūros grandis. Tad specialistai rekomenduoja klientams, ypač — įmonėms, neatidėlioti reguliariųjų mokėjimų paskutiniajai metų dienai. Momentiniai mokėjimai atliekami tik pervedant lėšas eurais.

Taip pat žiūrėkite