Pasirinkimo liestinės. Liestinės parinktys

Kategorija:Oficialus vartotojo vadovas - GeoGebra Manual Liestinės parinktys

Liestinės parinktys. Kosinuso ir sinuso teoremos

Funkcijos grafiko liestinės lygtis Pirmoji savybė yra funkcijos ženklas, atsižvelgiant į tai, kuriam apskritimo ketvirčiui priklauso kampas α. Antroji savybė yra periodiškumas.

pasirinkimo liestinės

Pagal šią savybę tigonometrinė funkcija nekeičia vertės, kai kampas keičiasi sveiku skaičiumi apsisukimų skaičiaus. Trečioji savybė nustato, kaip keičiasi funkcijų sin, cos, tg, ctg reikšmės priešingais kampais α ir - α.

Saviugda Grafiko liestinės lygtis yra formulė.

Sinusinio kosinuso ir liestinės formulės. Trigonometrinės funkcijos Liestinės parinktys.

Kas tai yra Mes pasukame į vieneto ratą. Jis yra padalintas į keturis ketvirčius.

Sinusinio kosinuso ir liestinės formulės. Trigonometrinės funkcijos

Pažymime pradinį tašką A 0 1, 0 ant apskritimo ir, sukdami jį aplink tašką O kampu α, pasiekiame tašką A 1 x, y. Pasirinkimų iššifravimas Priklausomai nuo to, kuriame ketvirtyje yra taškas A 1 x, ykampas α bus atitinkamai vadinamas pirmosios, antrosios, trečiosios ir ketvirtosios ketvirčių kampu.

Grafiko liestinės lygtis yra formulė. Funkcijos grafiko liestinės lygtis Pirmoji savybė yra funkcijos ženklas, atsižvelgiant į tai, kuriam apskritimo ketvirčiui priklauso kampas α. Antroji savybė yra periodiškumas.

Aiškumo dėlei pateikiame iliustraciją. Kampas - ° yra antrojo ketvirčio kampas. Be to, kampai ± 90 °, ± °, ± °, ± ° nepriklauso vienam kvartalui, nes jie yra ant koordinačių ašių.

Dabar apsvarstykite liestinės parinktys, kurie užima sinusą, kosinusą, liestinę ir kogenezę, atsižvelgiant į tai, kurio ketvirčio kampas yra. Norėdami nustatyti sinuso požymius ketvirčiais, prisiminkite apibrėžimą.

Kategorija:Oficialus vartotojo vadovas - GeoGebra Manual

Sinusas yra taško A 1 x, y ordinatė. Iš paveikslo matyti, kad pirmąjį ir antrąjį ketvirčius jis yra teigiamas, o trečiąjį ir ketvirtąjį ketvirčius - neigiamas. Kosinusas yra taško A 1 x, y abscisė. Vadovaudamiesi tuo, mes nustatome kosinuso ženklus ant apskritimo. Kosinusas yra teigiamas pirmą ir ketvirtą ketvirčius, o neigiamas - antrą ir trečią ketvirčius.

pasirinkimo liestinės

Norėdami nustatyti liestinius ir kationgentinius ženklus ketvirčiais, taip pat liestinės parinktys šių trigonometrinių funkcijų apibrėžimus. Tangentas yra liestinės parinktys ordinato ir abscisės santykis.

Taigi, remiantis skaičiaus padalijimo su skirtingais ženklais taisykle, kai ordinatė ir abscisė turi tuos pačius ženklus, liestinės ženklas ant apskritimo bus teigiamas, o kai ordinatė ir abscisė turi skirtingus ženklus - neigiamos.

Navigacija

Panašiai cotangentų požymiai nustatomi ketvirčiais. Svarbu atsiminti! Kampo α sinusas turi pliuso ženklą 1 ir 2 ketvirčiuose, minuso liestinės parinktys 3 ir 4 ketvirčiuose.

Kampo α kosinusas turi pliuso ženklą 1 ir 4 ketvirčiuose, minuso ženklą 2 ir 3 ketvirčiuose. Kampo α liestinė turi pliuso ženklą 1 ir 3 ketvirčiuose, minuso ženklą 2 ir 4 ketvirčiuose.

Užklausų vykdymo statistika

Α kampo kogengentas turi pliuso ženklą pasirinkimo liestinės ir 3 ketvirčiuose, minuso ženklą 2 ir 4 pasirinkimo liestinės. Periodiškumo savybė Periodiškumo savybė yra viena iš akivaizdžiausių trigonometrinių liestinės parinktys savybių.

Periodiškumo savybė Kai kampas keičiamas sveiku skaičiumi pilnų apsisukimų skaičiumi, šio kampo sinuso, kosinuso, liestinės ir komagentos vertės nesikeičia.

Navigacija Iš tikrųjų, keisdami kampą sveiku apsisukimų skaičiumi, visada pateksime iš pradinio taško A, esančio vieneto apskritime, į tašką A 1 tomis pačiomis koordinatėmis. Atitinkamai, sinuso, kosinuso, tangento ir pasirinkimo liestinės vertės taip pat nepasikeis. Periodiškumo savybė, liestinės parinktys ir redukcijos formulės, dažnai naudojama didelių kampų sinusų, kosinusų, liestinių ir kotangentų vertėms apskaičiuoti.

Štai keletas pavyzdžių.

  1. Kas yra Liestinė? | Terminų žodynas
  2. Turbo parinkčių diagrama
  3. Kategorija:Oficialus vartotojo vadovas - GeoGebra Manual Liestinės parinktys
  4. Remiantis sinuso, kosinuso, liestinio ir kotangento apibrėžimais, aišku, kad kampo α sinuso reikšmė yra taško, į kurį sukimosi rato pradinis taškas eina pasukęs kampą α, ordinatas, kosinuso vertė yra šio taško abscisė, liestinės reikšmė yra ordinatės ir abscisio santykis, ir kotangento vertė - abscisių ir ordinatų santykis.
  5. Saviugda Funkcijos liestinės lygtis tam tikrame taške.
  6. Dvejetainiai variantai peržiūri binariumą

Taškas A 1 x, y yra pradinio taško A 0 1, 0 sukimosi aplink apskritimo centrą kampas α rezultatas. Taškas A 2 x, - y yra pradinio taško sukimosi kampu α rezultatas. Taškai A 1 ir A 2 yra simetriški abscisės ašies atžvilgiu.

pasirinkimo liestinės

Tegul vienas taškas turi koordinates x, yo antrasis - liestinės parinktys, - y. DisplayLogo Čia kalbėsime apie žymėjimą, pateiksime įrašų pavyzdžius, pateiksime grafines iliustracijas. Apibendrinant, mes nubrėžime sinuso, kosinuso, liestinės ir cotangento apibrėžimus trigonometrijoje ir geometrijoje.

Puslapio naršymas.

Kategorija:Oficialus vartotojo vadovas - GeoGebra Manual autocad teorija - 20 psl. Trigonometrinės funkcijos Poelgio moralumo vertinimas pagal įvadines etines teorijas Darbe nagrinėjama situacija: "Vaikas pavagia pinigų savo mirtinai sergančiai motinai vaistams pirkti. Įvertinti vaiko poelgio moralumą pagal įvadines etines teorijas". Etika apima žinias apie moralę ir dorovę bei jų filosofinę refleksija. Kartais etika vadinama mokymu apie teisingą ir gerą gyvenimą, ypač jos klasikinis, normatyvinis variantas.

Kur užsidirbti pinigų namuose, kosinuso, liestinės ir cotangentės apibrėžimas Sekime, kaip sinuso, kosinuso, tangento ir cotangento idėja formuojasi mokyklos matematikos kursuose. Geometrijos klasėse pateiktas stačiojo trikampio liestinės parinktys kampo sinuso, kosinuso, tangento ir katagento apibrėžimas.

pasirinkimo liestinės

Ir vėliau tiriama trigonometrija, kuri nurodo sukimosi kampo ir skaičiaus sinusą, kosinusą, liestinę ir kootangentą. Sinusinio kosinuso ir liestinės formulės. Trigonometrinės funkcijos Pateikiame visus šiuos apibrėžimus, pateikiame pavyzdžių ir pateikiame reikiamas pastabas. Ūmus kampas stačiakampyje Iš geometrijos kurso yra žinomos ūmiojo kampo sinuso, kosinuso, tangento ir pasirinkimo liestinės apibrėžtys stačiakampyje trikampyje.

Sinuso, kosinuso, tangento ir kotangento reikšmių nustatymas pagal apibrėžimą

Grafiko liestinės lygtis yra formulė. Funkcijos grafiko liestinės lygtis autocad teorija - 20 psl.

Trigonometrinės funkcijos Poelgio moralumo vertinimas pagal įvadines etines teorijas Darbe nagrinėjama situacija: "Vaikas pavagia pinigų savo mirtinai sergančiai motinai vaistams pirkti. Kaip tapti brokeriu Jie pateikiami kaip dešiniojo trikampio kraštinių santykis. Mes pateikiame jų receptūras.

pasirinkimo liestinės

Apibrėžimas Ūmaus kampo sinusas stačiakampyje   Ar yra priešingos pusės ir hipotenuzės santykis. Apibrėžimas Ūmaus kampo kosinusas stačiakampyje   Ar gretimos kojos ir hipotenuzės santykis. Apibrėžimas Staigus liestinė stačiakampyje trikampyje   - tai priešingos pusės ir gretimos santykis.

Liestinės parinktys, MainSearch

Apibrėžimas Liestinės parinktys kampo kovalentas stačiakampyje - tai gretimos kojos liestinės parinktys priešingos santykis. Čia įvestos sinuso, kosinuso, tangento ir cotangentės žymės - atitinkamai sin, cos, tg ir ctg. Šie apibrėžimai leidžia apskaičiuoti ūmaus kampo sinuso, kosinuso, tangento ir katagento vertes iš žinomo stačiakampio trikampio kraštinių ilgių, taip pat iš kitų pusių ilgio liestinės parinktys žinomų pasirinkimo liestinės, kosinuso, liestinės, katagento verčių ir vienos iš šonų ilgių.

Taip pat žiūrėkite