Pasirinkimo paslaptys,

Šukuosenos pasirinkimo paslaptys

Į krepšelį Aprašymas Mokslininkas turbo pasirinkimo paslaptys aistringas įvairiausių paslapčių tyrinėtojas Petras Šibilskis padarė tai, kas neįmanoma — į vieną turbo pasirinkimo paslaptys sudėjo visas didžiausias žmonijos paslaptis ir neįmintus reiškinius, kartu su skaitytoju ieškodamas jiems paaiškinimų.

pasirinkimo paslaptys

Pasinerkite į nematomą ir paslaptingą neatrastąjį pasaulį! Pasaulis kupinas neįmintų, nematomų, neatrastų ir bauginančių paslapčių! Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys Leiskitės į kelionę po neatrastąjį pasaulį — nežinomybė tokia įspūdinga, kad net gniaužia kvapą!

pasirinkimo paslaptys

Šioje knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys" — daug NAUDINGŲ žinių apie jonizuoto vandens naudą, įsižeminimą, klastingąjį energetinį vampyrizmą ir apsisaugojimą pasirinkimo paslaptys jo, taisyklingą kvėpavimą, sveiką ir saugią gyvenamąją aplinką.

Taip pat knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys" rasite sunkiai apčiuopiamų ir dar sunkiau paaiškinamų dalykų: suprasite, ar galima pakeisti likimą, sužinosite apie Mėnulio poveikį žmogui, išgirsite apie psichotroninį ginklą, suvoksite turbo pasirinkimo paslaptys ydų pasekmes, įminsite psichikos mįsles, atskleisite stigmų fenomeną… Be to, bandysite apčiuopti ir suvokti TAI, kas neapčiuopiama ir nesuvokiama: poltergeisto reiškinius ir telekinezę, karmą, aiškiaregystę, reinkarnaciją, NSO ir kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis!

pasirinkimo paslaptys

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Taip pat žiūrėkite