Patikimiausias robotas, Koks plaunantis siurblys robotas yra geriausias?

patikimiausias robotas

Robotai naudoja lazerį, kad sukurtų teritorijos žemėlapį, todėl jiems nekyla jokių problemų dirbti visiškoje tamsoje. Protinga navigacija ir sistemingas valymas, lengvai valo plonesnius kilimus, susitvarko su gyvūnų plaukais ir puikiai darbuojasi ant įprastų grindų.

patikimiausias robotas

Šis robotas vienu metu daro abu darbus — siurbia ir plauna. Robotas turi didelės talpo bateriją, kurios užtenka minučių.

patikimiausias robotas

Didelė siurbimo galia padės susitvarkyti su kilimėliais ir kilimais, o dideli roboto ratai leis jam įveikti 2 cm aukščio kliūtis. Taip pat yra galimybė kurti virtualias sienas. Išmaniajame telefone nupiešiama patikimiausias robotas į kurią robotui tiesiog uždraudžiama įvažiuoti.

patikimiausias robotas

Kad viskas veiktų, įrenginius reikia prijungti prie Europos arba Kinijos serverių, tačiau su šia problema susidūrė tik JAV vartotojai.

Jų robotai yra itin kokybiški ir rimtai konkuruojantys su brangesniais modeliais.

patikimiausias robotas

Jiems nekyla problemų dėl plaukų ir jie neapsivynioja aplink šepetį, taip pat puikiai tinka grindims. Visgi, kai kurie vartotojai teigia, kad šie siurbliai nėra tokie geri, kai susiduria su kilimine danga.

patikimiausias robotas

Nors jie ant kiliminės dangos dirba gerai, bet geresnis šepetys jiems pridėtų papildomų pliusų. Bent jau taip teigia pirkėjai.

Taip pat žiūrėkite