Piniginiai variantai

Pagrindinis privalumas — viskas bus padaryta pagal Jūsų poreikius bei pageidavimus!

piniginiai variantai

Pagrindinis trūkumas — didesni laiko ir piniginiai resursai. Pagrindinis privalumas — aukščiausios kokybės e-mokymai, sukurti pagal visus suaugusiųjų ugdymo standartus, išbandyti ir pasiteisinę daugelio organizacijų, už patrauklią kainą.

piniginiai variantai

Pagrindinis trūkumas — kai kurie pavyzdžiai gali būti nesusiję su Jūsų veiklos piniginiai variantai. Jei organizacijos situacija ar poreikiai piniginiai variantai unikalūs, nuo nulio kurti e-mokymus gali būti geriausias sprendimas. Tačiau jei poreikis yra universalus, pvz.

Talentator sukurti mokymai: Orientuoti į rezultatą, o ne vien į įspūdį Skatina maksimalų besimokančiųjų įsitraukimą Skatina įgytas žinias taikyti praktikoje Esant galimybei, matuoja žinių įsisavinimo lygį Etapai Apsisprendimas: lygiai kaip ir kuriant e-mokymus, pirmiausia, reiktų nuspręsti, kokiu tikslu yra perkami e-mokymai.

piniginiai variantai

Užsakymas: apsisprendus, kokius e-mokymus ir kokiu tikslu įsigyjate, reiktų susisiekti su tiekėjais ir išnagrinėti jų siūlomus variantus.

Testavimas: prieš priimant spendimą, Talentator rekomenduoja atsakingai testuoti ir įvertinti, ar siūlomi e-mokymai atitinka Jūsų poreikius.

piniginiai variantai

Įsigijimas: kai išsirenkate optimaliausią variantą, sutarkite dėl e-mokymų įsigijimo sąlygų, aptardami autorines teises, atsiskaitymo formas ir kitus Jums aktualius niuansus. Mokymai apie tai, kaip mokytis.

piniginiai variantai

Tai Talentator siūloma unikali paslauga apie tai, kaip HR skyrius turėtų pasiruošti ir paruošti darbuotojus būsimiems e-mokymams. Šią dalį užsako įmonės, itin atsakingai žiūrinčios į savo resursų optimalų panaudojimą. Po šių mokymų tampa daug aiškiau, kaip tinkamai nuteikti būsimų mokymų dalyvius mokytis, tinkamai įtraukti ir išlaikyti jų aktyvumą e-mokymų procese.

piniginiai variantai

Taip pat žiūrėkite